Kertvárosi Hírlap
Nov 21

Kicsinyek hangversenye PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Linszki Nikoletta   

 

A Rácz Aladár Zeneiskola idén is megrendezi a Kicsinyek hangversenye elnevezésű programját.
 
A műsor 2013. március 4-én hétfőn lesz 17.00 órai kezdéssel, a Rácz Aladár Zeneiskola hangversenytermében (1165 Budapest, Táncsics u.7.) 
 
A műsorban közreműködnek a Rácz Aladár Zeneiskola legifjabb növendékei.
Az eseményre minden érdeklődőt szeretettel várnak.
 
 
A részletes programot itt olvashatják: 
 
1. Tari Luca 1.o.  fuvola
Harmónia csellóegyüttes kíséretével (vezető: Tomhauser Noémi)
Ált. isk. 3.o.
Régi magyar táncok (Soproni Kódexből)
Tanár: Vályi Nagy Tamásné
Zongorán km: Ágoston Géza
 
2. Gyöngyösi Flóra 2.o.  cimbalom Harmónia csellóegyüttes kíséretével (vezető: Tomhauser Noémi)
Ált. isk. 4.o.
Grecsanyinov / Tomhauser: Bohóc
Tanár: Rácz Attiláné
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
Harmónia Dobi Noel gitár  9./12.o.
csellóegyüttes: Bach Ágota  9./11.o.
Győrbíró Csenge  8./10.o.
Pordán Domonkos  6./8.o.
Csaba Zsuzsanna  5./7.o.
Fekete Anna  5./7.o.
Varga Réka  5./7.o.
Vízkeleti Péter  5./7.o.
Zelenyánszky Lőrinc  3./ 4.o.
Kontra Bence  8./10.o.
Gyöngyösi Vera nagybőgő  6./10.o.
 
3. Juhász Gellért Hek 1.  szaxofon
Ált. isk. 2.o.
Henry Purcell: Rigaudon
Tanár: Jász András
Zongorán km: Ágoston Géza
 
4. Kocsis Kamilla Hek 1.   zongora
Ált. isk. 2.o.
Papp L.: Keringő
Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
5. Virág Csilla Hek 1.  zongora
Ált. isk. 2.o.
Nyikolajev: Etűd
Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
6. Csomós Míra Hek 1.   gordonka
Ált. isk. 1.o.
Két gyermekdal
Tanár: Tomhauser Noémi
Zongorán km: Tomhauser Noémi
 
7. Zelenyánszky Lőrinc 2.o.  gordonka
Ált. isk. 4.o.
Vivaldi: C-dúr koncert I. tétel
Tanár: Tomhauser Noémi
Zongorán km: Ágoston Géza
 
8. Szisz Zalán Attila Hek 1.  hegedű
Ált. isk. 1.o.
Händel: Gavotte
Purcell: Bourrée
Bartók: Cickom cickom
Tanár: Weisz József
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
9. Fenyvesi Dóra 1.o.   hegedű
Ált. isk. 2.o.
Händel: Gavotte
Szelényi: Dudaszó
Schubert: Német tánc
Tanár: Weisz József
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
10. Fekete Luca Mária Hek 1.  zongora
Ált. isk. 1.o.
Mozart: Menüett
Tanár: Miczinger Ilona
 
11. Patakfalvy Domonkos  Hek 1.   zongora    
Ált. isk.1.o.  
Hofe: Tánc
  Tanár: Duliskovich Dorottya
 
12. Bácskay Zsombor  Hek 1.  citera+ének
Ált. isk. 1.o.
Magyar népdalcsokor
Tanár: Vikol Kálmán
 
13. Láncz Borbála Hek 2.    fuvola
Ált. isk. 4.o.
Bántai-Kovács: ABCD
Tanár: Kovács Melinda
Zongorán km: Ágoston Géza
 
14. Félegyházi Anna Hek 2.   furulya
Ált. isk. 2.o.
Kinyílt a rózsa    
Gryllus Vilmos: Alma  
Tanár: Keszera Éva
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
15. Péch Kornél Hek 2.  zongora
Ált. isk. 2.o.
Szokolay: Csúfolódó
Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
16. Kalugyer Anna Hek 2.   zongora
Ált. isk. 2.o.
Orbán György: Varázserdő
Orbán György: Tükör etűd
Tanár: Duliskovich Dorottya
 
17. Tóth Levente Hek 2. - ált. isk. 2.o.
Skoda Emma 1.o.  - ált. isk. 3.o.  
Zongora négykezes    
Orbán György feldolgozása: Lengyel népdal
Tanár: Duliskovich Dorottya
 
18. Kovács Emőke Sára Hek 2.  gitár
Ált. isk.2.o.
Szokolay: Allegretto
Tanár: Maglóczki Istvánné
 
19. Varga Zita Hek  2.  furulya
Ált. isk. 2.o.
Kaláka - Magyar Népmesék
Tanár: Streicher Zoltánné Térey Gabriella
Zongorán km: Fehér Nóra
 
20. Gyenes Dóra Hek 2.  zongora  
Ált.isk 2.o.
Bach: g-moll Menuet
Tanár: Gárdos Éva
 
21. Balogh Nóra 1.o.  zongora
Ált. isk. 3.o.
Ránki: Kopogós
Tanár: Barta  Dóra
 
22. Dragoner Áron Mátyás 1.o.  gitár
Ált. isk. 3.o.
Orosz népdal
Tanár: Maglóczki Istvánné
 
23. Nemes Gréta 1.o.   furulya
Ált. isk. 3.o.
18. századi menüett  
Tanár: Keszera Éva
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
24. Hartvig Simon és Pátkai Márton 1.o.   oboaduó
Ált. isk. 4.o.
Kodàly Zoltán: Induló
Tanár: Jenei Anna Sára
 
25. Kiss Borbála 1.o.  zongora
Ált. isk. 3.o.
Papp L.: Esti csónakázás
Tanár: Bende Júlia
 
26. Szincsák Emma 1.o.  furulya
Ált. isk. 3.o.
Anonym: Allemande
Tanár: Streicher Zoltánné Térey Gabriella
Zongorán km: Fehér Nóra
 
27. Zettner-Kovács Dániel 1.o.  gitár  
Ált. isk. 4.o.
Van der Hove: Canarie
Tanár: Oláh László
 
28. Borius Anna 1.o.  kürt, ált. isk. 4.o.
Bubla Tímea Dóra 1.o.  kürt, ált. isk. 4.o.
Lázár Béla Hek2  kürt, ált. isk. 3.o.
Négy kánon
Tanár: Kovács Zsolt
 
29. Kolonics Krisztina 2. o.  zongora
Ált. isk. 4.o.
Kabalevszkij: Bohóc
Tanár: Major Edit
 
30. Szabó Kamilla Johanna 2.o.  furulya  
Ált. isk. 4.o.
A. Corelli: Gavotta
Tanár: Jenei Anna Sára
Zongorán km: Miczinger Ilona
 
31. Kozák-Sólyom Bónis 2.o.  zongora
Ált. isk. 3.o.
Bach: Menüett Trió g-moll
Debussy: Kis néger
Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
32. Tóth Levente 2.o.  gitár
Ált. isk. 4.o.
Carulli: Keringő és variáció
Tanár: Wittek Béla